Aylık araç kiralama hizmeti kapsamında Akkor Rent A Car ailesi olarak müşterilerimize en uygun şekilde hizmet vermekteyiz. Aylık araç kiralama hizmeti, kurumlar ve bireylerin günümüzde sıklıkla tercih ettiği bir hizmettir. Araç kiralama konusunda müşterilerimize uygun fiyatlandırma seçenekleri ile yardımcı olarak Akkor Rent A Car ailesi olarak kaliteli hizmet deneyimi yaşatmaktayız.

Aylık araç kiralama sektörü son dönemlerde oldukça rağbet gören bir sektör olmakla birlikte içerisinde bulunduğumuz sektörde Akkor Rent A Car firması ailesi olarak hizmetlerimizi aktif bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu alanda hizmetlerimizi verirken en temel prensibimizi müşteri memnuniyeti olarak belirleyerek ilerleme kaydetmekteyiz. Memnun müşterilerimizle çalışmaktan onur duymakta müşterilerimizin memnuniyeti bizlere motivasyon sağlamakta.

Araç kiralamak konusunda bireyler ve kurumlar yaygın bir şekilde talepte bulunmaktadır. Buna istinaden belli dönemlerde seyahatler için yolculuk ürünü olarak araçlarımızla ve kiralama hizmetlerimizle kaliteli deneyim yaşamalarını sağlamaktayız. Bireyler zaman zaman araç bulunmadığı durumlarda ekonomik koşullarda göz önünde bulundurularak aylık araç kiralama hizmetinden yararlanmak istemektedir.

Aylık araç kiralama kapsamında gelen taleplere karşılık müşterilerimize tercih edebilecekleri araçlar konusunda geniş seçenekler sunmaktayız. Araç kiralama hizmeti konusunda araç seçenekleri bireyler ve kurumlar tarafından oldukça önemli bir durumdur. Seçeneklerle birbirinden farklı modeller arasından seçim yapabilecekleri gibi sorunsuz ve kaliteli bir araç deneyimi elde edilebilecektir.

Belirttiğimiz gibi araç satın alma konusunda kimi zaman ekonomik koşullar sorun yaratırken ihtiyacınıza göre günlük araç kiralama, aylık araç kiralama, yıllık araç kiralama hizmetlerimizden uygun fiyat seçenekleri ile yararlanabilirsiniz. Şehir içindeki yolculuklarınız ve şehirlerarası yolculuklar içinde gerekli olan ve büyük konfor sağlayan araçlarımızdan uygun maliyetlendirmeler ile bütçenizde sorun yaratmadan yararlanabilirsiniz. Bu durumla birlikte araç kiralama uygulamasına son derece talep olduğunu belirtmekte fayda var.

Araç kiralamak satın almaya göre oldukça avantajlı bir hizmettir. Avantajları ile günümüzde çoğu kurum ve bireyler tarafından yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Aylık araç kiralama kapsamında hizmetlerimizi kaliteli ve verimli bir şekilde gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. Araç kiralamanın avantajlarını belirtecek olursak şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Nakit çıkışı olmamaktadır.
  • Trafik sigortası, kasko, mtv ödemeleri yapmıyorsunuz.
  • Kışlık ve yazlık değişimleri yapılmaktadır.
  • Hasar durumunda tamir ve bakım işlemleri.
  • Bakım konusu.
  • Ekonomik olarak satın almaya uygun olması.
  • Acil araç ihtiyaçlarında sorunsuz bir şekilde kiralama yapılması.

Belirttiğimiz gibi aylık araç kiralama hizmeti ile müşterilerimize araçları ihtiyaçları gereğince kullanmalarını sağlarken aynı zamanda konforlu ve sorunsuz bir deneyimi sunmaktayız. Aylık araç kiralama hizmeti ile çok uygun maliyetler ile yolculuğunuzu yapabilir ve aracın sorumlulukları konusunda konforlu bir deneyimi yaşayabilirsiniz.

Aylık araç kiralama fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimizin talep ettikleri ve ihtiyaçlarını ile seçimleri kapsamında uygun maliyetlendirmeler sonucu fiyatlandırma yapılmaktadır. Kaliteli aylık araç kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PNR