Araç Kiralamak İçin Kaç Yaşında Olmalıyım?

Akkor tur araç kiralama firması olarak 24 yaş ve üzeri müşterilerimize kiralama hizmeti vermekteyiz. Bunun yanına ek olarak en az 3 yıllık ve üzeri ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Kiraladığım Aracı Aldıktan Sonra Kira Süresini Değiştirebilir miyim?

Kiraladığınız aracın kiralama süresini bizlerle iletişime geçerek uzatabilirsiniz. İşlerinizin uzaması durumunda bizleri arayarak kolaylıkla süre uzatımı yapabilirsiniz.

Trafik Cezası Durumunda Ceza Tutarının Ödemesini Nasıl Yaparım?

Araç kiralama süreniz boyunca sizlerin hataları ile oluşan trafik cezalarının tutarlarını firmamız ödeyerek kiralama sürenizin sonunda sizlerden tahsis etmektedir.

Akkor Tur ile Filo Kiralama Yapabilir miyim?

Akkor tur olarak müşterilerimize günlük, haftalık ve aylık kiralamanın yanı sıra firmalara da filo kiralama hizmeti sağlamaktayız.

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

İnternet sitemizde bulunan rezervasyon sistemimizden kolaylıkla alış adresi ve tarihleri girerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim bilgilerimizden bizleri arayıp rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Varsa Ön Ödemeli Rezervasyonların İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Akkor tur rent a car olarak müşterilerimizin mağdur olmaması için rezervasyon tarihinizden 48 saat önce ücretsiz olarak iptal sağlayabilirsiniz.

Erken Araç Tesliminde Kullanmadığım Günlerin Ödemesini Geri Alabilir miyim?

Erken araç tesliminizde aracınızı kiraladığınız dönemlere göre sonraki kiralama sürenizde ek süre olarak kiralamayı ücretsiz sağlayabilirsiniz.

Araçlarınızda HGS Bulunuyor mu? Ücret Nasıl Ödeniyor?

Araçlarımızda HGS bulunmaktadır. HGS geçiş noktalarında araç kiralayan müşterilerimizin bir ödeme yapmasına gerek yoktur. Kiralama sonrasında HGS ücretleri hesaplanarak sizlerden tahsis edilmektedir.

Kaza Olması Durumunda Aracın Serviste Geçirdiği Günler İçin Ücret Alıyor Musunuz?

Kaza sonrası müşterilerimizin mağduriyetlerini önlemek için serviste geçen günlerin ücretlerini müşterilerimizden almıyoruz.

En Az Kaç Günlük Kiralama Yapabilirim?

Şehir içi araç kiralama hizmetimizde minimum araç kiralama süresi 2 gündür. Şehir dışı araç kiralama hizmetinde ise km hesabı yapılarak minimum süre hesaplanmaktadır.

Ankara için araç kiralama fiyatları ne kadar?

Ankara araç kiralama fiyatları, araca ve süre zarfına göre değişkenlik göstermektedir. Tamda bu sebeple net bir rakam belirtmek oldukça yanıltıcı olacaktır.

Ankara araç kiralama konusunda bilgi alabilir miyim?

Araç kiralama olarak görev yaptığımız süre zarfına tüm isteklerinize paralel olarak ilerleme sağlamaktayız. Akkortur.com web sitesinde yer alan araçlar arasından kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Esenboğa araç kiralama hizmetiniz var mı?

Ankara bölgesinin her yerine araç kiralama konusunda hizmet vermekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu noktada Esenboğa araç kiralama konusunda da aktif olarak ilerleme sağlamaktayız.

En uygun araç kiralama şirketleri nelerdir?

Ankara uygun araç kiralama konusunda Akkortur olarak görev almaktayız. Bu bağlamda donanımlı araçlarımız ve her bütçeye hitap eden rakamlarımız ile uygun araç kiralama noktasında ön planda yer almaktayız.

Ankara kiralık araba almak için ne yapmak gerekmektedir?

Kiralık araba seçerken öncelikle firmanın güvenilirliğini göz önüne almanız son derece önemlidir. Bu bağlamda akkortur.com web sitesini ziyaret ederek güvenilir ve başarılı hizmet alabilirsiniz

Araç kiralamada depozito ne demek?

Araç kiralama depozitosu, kiralama yapan kişinin araçta hasar bırakma olasılığı ve yapacağı kural ihlallerinde ki cezai işlemlere karşı kesilen ücrettir.

Kiralık aracı başkası kullanabilir mi?

Kiralık araçlarımızı sözleşmede belirtilen kişilerin haricinde kullanılması yasaktır. Bu nedenle aracınızın başkası tarafından da kullanılmasını istiyorsanız sözleşmeye bilgilerini ekletmelisiniz.
PNR