Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2010 yılında kurulan AKKOR, kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerinin ile müşterilerinin garantili ve 7X24 kesintisiz hizmetle ile yanındadır.

Akkor un Ankara Merkez olmak üzere, Türkiye nin her bölgesinde çözüm ortakları bulunmaktadır.. Profesyonel kadrosu ile Akkor İç Anadolu bölgesi pazar payı ve sektör liderliğini hedeflemektedir. Akkor, sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır.


Misyonumuz:
Akkor un öncelikli hedefi bölgesinde ,sektörünün gelişimi ve kalitesini daha yüksek kalite standartlarına çekmek ayrıca araç kiralama standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygın bir sektör olmasını sağlayacak çalışmalar yapmak için bu konuda atılacak yenilikçi ve cesur adımları misyon edinmiştir.

Vizyonumuz:

Akkor Grup Tur. Taş. Org. Dan. İnş. Taah. LTD. ŞTİ.


  • Müşteri portföyü hızla büyüyen günümüz koşulları ve gelişmelerini takip eden ve sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip,
  • Müşterilerine kaliteli ,ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen,
  • Satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan,
  • Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanların katkılarını arttıran ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdüren,
  • Güleryüz,dostluk,çözüm ortaklığı sunan,


Özetle Akkor Tur bölgesinde ve sektöründe kaliteli,güvenilir,yenilikçi,sürekli gelişen bir organizasyon olarak çalışmakta ve sağlam adımlarla ilerlemek istemektedir.

PNR