Uzun dönem filo kiralama hizmeti, bir yıllık araç kiralama ve daha uzun süreli araç kiralama hizmetini kapsamaktadır. Uzun dönem filo kiralama hizmetine dahil olarak 12, 24 ve 36 aylık araç kiralama işlemleri de bulunmaktadır ve kullanım süresi bakımından yıllık araç kiralama şeklinde belirtilmektedir.

Uzun dönem filo kiralama hizmeti kapsamında günümüzde özellikle şirketler ve kurumlar yaygın bir şekilde bu konuda talepte bulunmaktadırlar. İşletmeler ve kurumların yanı sıra bireyler de sıklıkla uzun dönem filo kiralama hizmetinden yararlanmaktadır. Ekonomik koşullar göz önünde bulundurularak satın alma ve araç masrafları göz önünde bulundurulduğunda uzun dönem filo kiralama hizmeti avantajlıdır. Bu yönüyle de tercih sebebidir.

Özellikle yoğun seyahat eden şirketler için ekonomik ve konforlu bir uygulama olan uzun dönem filo kiralama hizmeti şirketler için şehir içi ve şehirlerarası yolculuklar ve seyahatler için büyük konfor sağlamaktadır. Konfor sağlaması ve kaliteli hizmetimiz ile Akkor Rent A Car ailesi olarak müşterilerimizin araç ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı gerçekleştirerek, bu konuda kaliteli hizmet deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız.

Uzun dönem filo kiralama hizmetinden yararlanarak ekonomik açıdan avantajlı halde şirket seyahatlerinizi ve bireysel seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuklarınız için son derece konfor sağlayan araçlarımızla sizlerde satın alma derdi olmadan uzun dönem filo kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Uzun dönem filo kiralama hizmeti işletmeler için avantajlı bir durum oluşturmaktadır. Bu nedenle de işletmeler tarafından yaygın bir şekilde araç kiralama hizmeti tercih edilmektedir. Uzun dönem filo kiralama hizmeti kapsamında bir yıl ve daha uzun süreleri kapsayan süreler için araç kiralama yapılabilmektedir. Belirttiğimiz gibi uzun dönem kiralama içerisinde uzun süreli yıllık şeklinde kiralama hizmeti yapılmaktadır.

İşletmeler ve bireyler için avantajlı olan uzun dönem araç kiralama hizmetinde Akkor Rent A Car ailesi olarak kiralanan araçlar ile ilgili vergi, bakım, onarım, sigorta ve tüm giderleri karşılamaktayız. Böylelikle işletmeler araç tedarikinde ekonomik olarak ekstra yükün altına girmeden araç kullanımından yararlanabilir. Uzun dönem filo kiralama hizmetinde ihtiyacınız olan araçlar için ayıracağınız bütçeyi ekonomik olarak en avantajlı şekilde satın alma derdi ve aracın diğer giderleri olmadan yararlanabilirsiniz.

Uzun dönem filo kiralama, günlük araç kiralama, aylık araç kiralama ve talep ettiğiniz süre kadar araç kiralama hizmeti konusunda çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Uygun fiyatlandırmalarımızla bütçe dostu ve ekonomik olarak müşterilerimize en uygun olan fiyat tekliflerinde bulunmaktayız. Uzun dönem filo kiralama hizmeti kapsamında merak ettikleriniz ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PNR