Ankara Araç Kiralama

Türkiye’nin başkenti ve aynı zamanda ikinci büyük şehri olan Ankara, oldukça önemli bir kültürel mirasa sahiptir. Bu durum kültür, sanat, tarih ve ekonomi konusunda Ankara’yı çok özel bir noktaya taşıyor. Bir anlamda bürokrasi şehri olmasından dolayı Ankara, çok önemli bir insan sirkülasyonuna sahiptir. Gün içinde Türkiye’nin farklı şehirlerinden on binlerce insan burayı ziyaret etmek durumunda kalır. Bu ziyaretler resmi işlerin halledilmesi ya da doğrudan seyahat amacına yönelik olarak gerçekleşir. Hal böyle olunca Ankara’ya şehir dışından gelen kişiler için araç kiralamak son derece mühim bir sorun haline geliyor. Ankara araç kiralama konusunda özellikle elektronik ortamda pek çok seçenekle karşılaşmak mümkün; ancak gerçek anlamda güven veren kurumsal firmalar bu anlamda ön plana çıkıyor. Araç kiralama deneyiminizi; geniş filosu, uygun fiyatları ve güven veren güler yüzlü personeli ile özel bir boyuta taşıyan Akkor Tur, Ankara ziyaretlerinizde her daim yanınızdadır.

Ankara Araç Kiralama

Araç Kiralamanın Avantajları

Ankara gibi metropol bir şehre geldiyseniz araç kiralamak bir lüks değil tam aksine bir mecburiyete dönüşür. Özellikle burada birkaç gün kalmayı planlıyorsanız uygun fiyata bir araç kiralamak sizi epey rahatlatır. Nüfusun yoğun olduğu, toplu ulaşımın görece zaman kaybettirdiği, ilçeler arasında mesafelerin olduğu büyük şehirlerde özel bir araca sahip olmak, bütün zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Ankara araç kiralama seçeneği sizi her şeyden önce bu bağlamda rahatlatır. Akkor Tur, sigortalı araçlarından dolayı olası kazalara karşı güvenliğinizi teminat altına alır. Bu tip senaryolarda kiraladığınız süre boyunca yeni bir araçla devam edersiniz. Ayrıca vergi benzeri yasal prosedürlerle ve maddi kayıplarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Diğer yandan zaman ve parasal tasarruf açısından size ciddi ayrıcalıklar sunar. Uzun süreli kiralamalarda sezonluk araç rahatlığını yaşarsınız. Bu yaptığınız seyahatten aldığınız keyfi artıran bir faktördür. Tüm bu avantajlara Akkor Tur farkı ile sahip olabilirsiniz. Akkor Tur, her marka ve model araba seçenekleri ile Ankara’da mutlu ve konforlu zamanlar geçirmeniz için var!

Araç Kiralama Fiyatları

Ankara araç kiralama fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterir. Burada araç filosu en önemli bir kriter olarak öne çıkar. Bilindiği üzere yaz dönemlerinde Türkiye’nin bütün büyük şehirlerinde araç kiralama sektöründe bariz bir artış meydana geliyor. Ankara’ya giriş yapan misafirler sayısının bu dönemde artış göstermesi doğal olarak fiyatlara da yansıyor. Yabancı turistlerin de akın ettiği bu özel dönemde daha yüksek fiyatlarla karşılaşmanızın nedeni talebin artmasıdır. Bunun önüne geçmek adına daha öncede iletişim kurup erkek rezervasyon fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Diğer yandan Akkor Tur araç kiralama hizmetlerinde gün sayısı artıkça fiyatlar daha da cazip bir hale gelir. En güncel Ankara araç kiralama seçeneklerini öğrenmek için Akkor Tur ile 24 saat boyunca iletişim kurabilirsiniz.

Araç Kiralama Ankara

Ankara Araba Kiralama

Araba kiralama sektörü yarattığı ayrıcalıklardan dolayı inanılmaz bir ivme kazanmış durumdadır. Bilindiği üzere son dönemde araba fiyatlarında olağanüstü bir artış olması, insanları kiralama seçeneklerine yöneltmiştir. Geçmişe nazaran araç kiralamak artık çok daha rutin bir eylem halin gelmiştir. İstanbul, İzmir ya da Ankara araba kiralama firmaları buna paralel şekilde artış göstermiştir. Ankara’ya geldiğiniz zaman konforlu ve özgür bir yolculuk yaparak bu özel şehri keşfetmek istiyorsanız kendi özel aracınızı yük etmenize hiç gerek yok. Zaman kaybının önüne geçme k ve pratik bir şekilde tüm işlerinizi halletmek istiyorsanız, şehre adımınızı attığınız ilk andan itibaren otomobilinizi kiralayabilirsiniz. Vergi maliyetlerinin olmaması, sizi sıkmayan sözleşmelerin sunulması, araç filosu konusunda esnek opsiyonlar sunulması Ankara’da araç kiralamanın en cazip yönlerini oluşturur. Tüm bu ayrıcalıkları Ankara içinde 15 seneden bu yana başarıyla hizmet veren Akkor Tur ile keşfedebilirsiniz.

Ankara Hakkında Genel Bilgiler

Ankara araba kiralama süreçlerinden önce şehir hakkında genel anlamda bilgi sahibi olmanız önemlidir. Özellikle gezi ve seyahat rotası belirlemek isteyenler; havaalanı, gezilecek yerler, restoranlar, oteller, müzeler ve daha pek çok konuya dair bilgi edinmek durumundadır. Toplu ulaşım gibi size zaman kaybettirecek ve gerecek bir seçenekten ziyade huzurlu ve bağımsız bir şekilde şehri baştan başa keşfedebilirsiniz.  Ankara’yı iyi tanımak, sıkı bir gezi planlaması yapmanızı sağlar. Bu durum sadece seyahat değil aynı zamanda bürokratik işleriniz için de geçerli. Başkent Ankara; Çankaya, Kızılay, Ulus gibi popüler bölgeleri bünyesinde barındırır. Müzeler Şehri olarak da anılan Ankara’da aynı zamanda milli parklar, şehitlikler, camiler, medreseler, kaleler, meydanlar konusunda çok sayıda seçenek bulunur. Türkiye’nin ikinci büyük şehri olan Ankara; Frigyalılardan Galatlara pek çok medeniyete ev sahipliği yapar. Pek çok önemli şehre komşu olması ve ulaşımının kolay olması, Ankara araba kiralama seçeneğini daha da cazip kılar.

Ankara

Akkor Tur Farkıyla Aracınızı Kiralayın!

Araç kiralama piyasasında deneyimli saha ekibiyle fark yaratan Akkor Tur, araç filosunu daima güncel tutar. Diğer yandan var olan araçların belli periyotlar halinde bakımlarını gerçekleştirir. Sizi yolculuğunuz esnasında kötü sürprizlerle baş başa bırakmaz. Olası aksiliklerde her daim sizin lehinize bir çözüm üretir ve ona göre bir aksiyon sağlar. Sizi sıkacak, zorlayacak sözleşmeler sunmaz. Herkesin araç tercihi ve zevki farklı olduğu için model skalasını olabildiğince geniş tutar. Şeffaf bir şekilde tüm bilgileri online platformlarda paylaşır. Ayrıca Akkor Tur’a dilediğiniz her zaman ulaşabilir, Ankara araba kiralama konusunda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sizi gereksiz maliyetlerden kurtarmasının yanında profesyonel geri dönüşler sağlamayı başaran Akkor Tur ile Ankara’yı kafanızda herhangi bir soru işareti olmaksızın gezebileceksiniz. Gerek bütçenize gerekse de sürüş tecrübenize göre uygun olan araba seçimini yapabilir ve Ankara’daki işlerinizi özel aracın sağladığı tarifsiz konforla neticelendirebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Araç Kiralama

Gerek tatil planlarını gerçekleştirmek gerekse de özel işlerinizi halletmek amacıyla Türkiye’nin başkenti Ankara’ya gelebilirsiniz. İstanbul’dan sonra en büyük ikinci şehir olan Ankara sene boyunca yerli ve yabanı ziyaretçilerin akınına uğrar. Denizi olmasa bile müzeleri, medreseleri, camileri, bahçeleri, milli parkları ile gezip keşfetmeye değer bir yerdir. Yakın tarihimize damga vuran pek çok olayın bu şehirde yaşanmış olması Ankara’yı daha da özel kılar. Anıtkabir gibi bir değere de ev sahipliği yapan başkente geldiğinizde daha mutlu ve daha bağımsız şekilde vakit geçirmek adına araç kiralayabilirsiniz.

Ankara Esenboğa araç kiralama seçeneğine bu anlamda özel bir parantez açmak gerekir. Oldukça hareketli bir işleyişe sahip olan Ankara Esenboğa Havalimanı, hem yerli hem de yabancı ziyaretçilerin şehre adım attığı ilk yer oluyor. Bu anlamda araç kiralama noktasında Esenboğa Havalimanı da bir anlamda merkez olarak kabul edilir. Araç kiralamadan önce firmamızla iletişim kurup rezervasyon talebinizi iletebilirsiniz. Güler yüzlü ve sıcak personelimiz her türlü transfer taleplerinizi yerine getirecektir. Akkor Tur 24 saat profesyonel bir çerçevede, geniş filosu ve farklı bütçe seçenekleri ile taleplerinize yanıt verir.

Ankara Oto Kiralama

Akkor Tur Havalimanı Araç Kiralama

Ankara Esenboğa araç kiralama noktasında güvenilirliği yüksek, kurumsal firmalarla çalışmak size kısa ve uzun vadede büyük fayda sağlayacaktır. Başkentte havalimanı ve şehir merkezi arasında yaklaşık olarak 28 km civarında bir mesafe bulunur. Uçak yolculuğunuz sonrasında oluşan yorgunluğunuzla havalimanında araç kiralama seçeneklerini değerlendirmek yerine bunu önceden planlamanız sizin adınıza çok daha doğru olacaktır. Hem yorgunluk açısından hem zaman kaybı açısından araç transfer talebinizi önceden iletmeniz gerekir. Şehri bizzat ayağınıza gelen özel aracınızla beraber keşfedebilirsiniz. Böylece taksi, dolmuş ya da otobüs gibi alternatif ulaşım araçlarına yönelmek zorunda kalmazsınız.

Akkor Tur uzman ekibiyle beraber şehirle ilgili plan ve programınıza destek sunar. Ankara’ya indiğinizde havalimanı ofisimizden her konuda destek talep edebilirsiniz. Bu sayede Ankara Esenboğa araç kiralama ayrıcalığını henüz havalimanındayken yaşamaya başlayacaksınız.

Ankara’da Araç Kiralamak Size Ne Sağlar?

İster merkez ofis isterseniz de havalimanı ofisinden araç kiralayın, genelde bu süreç oldukça kısa sürer; ancak araç kiralama kendi içinde pek çok detayı barındırır. Bu detaylara dikkat edilmediği zaman olası aksiliklerde kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan araç kiralamak istiyorsanız sözleşmenin içeriğini mutlak suretle dikkatlice okumalısınız. Sizi kaza, arıza, bakım gibi durumlarda zorda bırakacak maddeler varsa o rent a cardan hemen uzaklaşmalısınız.

Araç teslim esnasında mümkünse bir uzmandan destek alın. Kimi firmalar müşterilerin teknik konulardaki bilgi eksikliğinden yararlanır. Mümkünse kafanıza soru işareti oluşturabilecek maddeler varsa imza atmayın. Ankara Esenboğa araç kiralama öncesinde kaç kişiyle beraber hareket edeceğinizi net şekilde belirleyin ve buna göre bir model seçimi yapın.

Anıtkabir

Ankara Kiralık Araç

Günümüzde insanlar için anahtar sözcük zaman. Her şey zamanı daha iyi ve akıllıca kontrol etmek üzerine temellenmiş durumda. İş dünyasında da bunun bariz yansımalarını görebiliyoruz. Artık zamanı doğru kullanan, dışa açılan ve mali dengesini koruyan işletmeler ön plana çıkıyor. Şehirlerarası bağlantıların artması ile beraber pek çok şirket farklı nedenlerden dolayı personellerini şehir dışına göndermek durumunda kalıyor. Bu tip durumlarda şirket araçlarını kullanmaktan ziyade söz konusu şehirde kiralanacak olan bir araçla bu soruna kolayca çözüm bulunabiliyor.

Ankara kiralık araç konusunda hizmet veren Akkor Tur, sağladığı profesyonel hizmetle sizin için en değerli olan şeyi, zamanı size geri kazandırıyor. Herhangi bir yere bağlı kalmaksızın ayağınızı Ankara’da yerden kesmek ve planlamanızı özgürce yapmak adına araç kiralama yoluna gidebilirsiniz. Hiç tanımadığınız bir şehirde araç kiralamak dışında herhangi bir seçeneğe başvurmak, sizde büyük bir hayal kırıklığı yaratabilir. Kendiniz için en uygun araca ve modele hemen karar verin ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın.

Neden Ankara’da Araç Kiralamalıyım?

Cumhuriyet dönemimin ilk ve tek başkenti olan Ankara, bürokrasinin merkezidir. Bu nedenle pek çok kişi şehir dışından buraya özel işlerini halletmek adına yolculuk yapmak durumunda kalır. Vize işlemleri ya da bakanlık işlemleri başta olmak üzere Türkiye’nin bu ikinci büyük şehrine geldiğinizde Ankara kiralık araç hizmetinden Akkor Tur farkıyla faydalanabilirsiniz. Her şeyden önce Ankara oldukça geniş bir şehirdir. İlçeler arasındaki mesafe, toplu ulaşımdan ziyade özel bir aracı zorunlu kılar. Esenboğa Havalimanı’ndan itibaren kiralayacağınız bir özel araç sizi, dolayısıyla da firmanıza zaman kazandırır. Diğer taraftan buraya seyahat amacıyla geliyorsanız ailenizle, sevdiklerinizle daha konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlar.

Özel bir araç, yapabileceklerinizin sınırlarını zorlar. Daha az yorulacağınız için enerjinizi koruma şansı bulursunuz. Diğer taraftan vergilendirme ve benzer sabit masraflardan araç kiralayarak kurtulmanız mümkündür. Uygun fiyatlarla, kurumsal bir hizmet almak için Ankara kiralık araç seçeneklerine yönelmek sizin lehinize olacaktır. Büyük metropollerde araçsız olmak, şehri keşfetmenizi engeller. Araç kiralayarak her anlamda bağımsız olabilirsiniz. İş toplantılarınız ve kişisel işleriniz için Akkor Tur Kiralama Hizmetleri ile dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Ankara Kalesi

Ankara Araba Kiralama Fiyatları

Gerek Ankara’da gerekse de diğer büyük şehirlerde araba kiralama fiyatları konusunda belli öngörülerde bulunmak mümkün değildir. Çünkü burada fiyatı etkileyen pek çok parametreden söz edilebilir. Bu dinamiklerin sezon boyunca değişmesi araç kiralama fiyatlarında da değişimlerin oluşmasına neden olur. Her şeyden önce Ankara kiralık araç seçeneklerini belirleyen ana etken araç modelleridir. Yeni modeller, daha modern bir yapıya sahiptir ve aksilik yaşatma olasılığı çok daha düşüktür. Bu tip yeni araçlar dışında kiralama gün sayısı da fiyatı etkiler. Ayrıca kiralama işleminin hangi dönemde olduğu, yabancı turistlerin ziyaret yoğunluğu, fiyata etki yapan unsurlar arasındadır.

Ankara Oto Kiralama

Son zamanlarda araç kiralamanın oldukça yaygın bir sektör haline geldiği görülüyor. Bu gelişimle beraber özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropol şehirlere gelenler için araç kiralama firmaları profesyonel düzeyde hizmet veriyor. Bu noktada sözleşme içeriği açısından kurumsallıktan ödün vermeyen, güvenilir ve uygun fiyatlı firmaların tercih edilmesi oldukça önemlidir. Ankara’ya geldiğiniz zaman gerek havalimanı gerekse de şehir merkezindeki ofislerden her türlü marka ve modele yönelebileceğiniz bir firma arıyorsanız Akkor Tur tam anlamıyla beklentilerinizi karşılıyor. Ankara oto kiralama konusunda 2005 senesinden bu yana hizmet veren firma ile dilediğiniz zaman iletişim kurabilir ve geniş filosundan faydalanabilirsiniz.

Neden Akkor Tur’u Tercih Etmelisiniz?

Ankara resmi platformların, temsilciliklerin ve bakanlıkların yoğunlukta olduğu bir şehir. Vize işlemleri başta olmak üzere pek çok resmi işlem için buraya gelebilirsiniz. Kısa ya da uzun vadeli kalsanız dahi altınızda özel bir otomobilin olması size mutlaka suretle büyük ayrıcalıklar sunacaktır. Ankara’yı rahat bir şekilde dolaşmak ve özel işlerinizi vakit kaybetmeksizin halletmek ancak iyi bir otomobille mümkündür. Bu nedenle Ankara oto kiralama hizmetleri özelinde doğru firmaya yönelmeniz büyük önem taşır. Kaza ve benzer durumlarda nasıl bir aksiyon alınıyor, size sunulan sözleşme hangi maddeleri kapsıyor, aracı teslim ederken nasıl bir kontrol sistemi söz konusu, temel sorumluluklarınız neler? Tüm bu sorular konusunda Akkor Tur sizi şeffaf ve detaylı bir şekilde bilgilendirir. Kiraladığınız gün sayısı arttıkça fiyatların belli bir ivmeyle aşağıya doğru düştüğünü görebilirsiniz. Bu ve benzer ayrıcalıklardan daha fazla faydalanmak istiyorsanız Akkor Tur platformunu yakından takip eden ve erken rezervasyon fırsatlarını yakalayın. Yaz aylarında yaşanan yoğunluktan dolayı mağdur olmak istemiyorsanız Akkor Tur ile Ankara ziyaretiniz öncesinde iletişim kurabilirsiniz. Ankara oto kiralama hizmetlerinde profesyonel bir yaklaşım arıyorsanız, bu şehirdeki adresiniz belli! Günlük araç kiralama, uzun dönem filo kiralama ya da aylık araç kiralama gibi seçenekler sizi bekliyor. İster şahsınız adına isterseniz de firma personeliniz adına sorunsuz şekilde otomobil kiralayabilirsiniz.

Ankara’da Araç Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ankara yılın her dönemi çok yoğun ziyaretçi girişinin olduğu bir metropoldür. Gezilecek pek çok mekanın olması, yabancı ziyaretçilerin giriş çıkışlarını artırır. Aynı zamanda iş amaçlı ziyaretlere tanıklık etmek de mümkündür. Şirket maliyetlerini azaltma noktasında araç kiralamanın çok önemli avantajları bulunur. Vergi yükümlülükleri ya da araçla ilgili sabit yasal giderler, Ankara oto kiralama sayesinde muaf olduğunuz konulardır. Aracınızı kiralarken amaca uygun araçlara yönelmeniz daha makuldür. Kaç kişi olduğunuz, aracı ne yoğunlukta kullanacağınız, aracı hangi amaçla kiraladığız filo seçiminde etkili olacaktır. Örneğin park sorunu yaşamamak adına küçük arabalar bir avantaj getirecektir. Özellikle tek başına seyahat edecekler için bu seçim akıllıca olacaktır. Son olarak, aracınızı teslim ederken teknik konulara hakim bir uzmandan destek almaya çalışın.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Araç Kiralama En Az Kaç Gün?

Akkortur olarak Ankara araç kiralama süreleri en az 2 gündür. Haftalık, aylık ve yıllık seçeneklerimizde bulunmaktadır. İsterseniz uzun dönem filo da kiralayabilirsiniz.

PNR