Antalya Araç Kiralama

 Antalya’ya mı seyahat etmeyi planlıyorsunuz? Bu düşünce bile insanların kendilerini daha pozitif, daha enerjik olmasına yetebiliyor.

Antalya’nın önemini vurgulayan birkaç kritere vurgu yapmakta yarar var:

  1. Antalya ve çevresinin sahilleri ve plajları, tatil beldeleri, eşine az rastlanır doğal güzellikleri, şelaleleri, tarihi antik kentleri bu bölgeyi çok değerli kılıyor. Antalya, Türkiye’de olmasından gurur duymamız gereken en güzel şehirlerimizden birisi.
  2. Atatürk'ün "Hiç şüphesiz ki Antalya, dünyanın en güzel yeridir." sözü de O’nun Antalya’ya vermiş olduğu önemi vurguluyor.
  3. Tarihten bir anekdot olarak şu örneği de verebiliriz:

Bergama Kralı II. Attalos, M.Ö. 158 yılında, krallığının sınırlarını genişletmek ve yeni liman şehirleri kurmak için akıncılarına, “Gidin, bana bu yeryüzünde öyle bir yer bulun ki bütün kralların, bütün hükümdarların gözü kalsın. Öyle bir yer bulun ki hiç kimse gözünü oradan ayıramasın. Gidin bana yeryüzünün cennetini bulun” emri verip, göndermiş. Aylar süren arayışlar sonunda geri dönen akıncılar: “Emriniz üzere cenneti bulduk kralım!” demişler.

İşte yer Antalya imiş…

 Antalya’ya seyahat etmeyi planlamanın genel olarak iki amacı olabilir: Bu seyahat ya tatil amaçlıdır, ya da iş gereğidir. Bu arada, kurumsal şirket toplantılarının, kongrelerin, eğitimlerin Antalya için önemli bir turizm aktivitesi teşkil ettiğini belirtmek gerekir. Ayrıca Antalya nüfus açısından Türkiye’nin 5. Büyük şehri olup, çeşitli sektörlerle ilgili seyahatler, aktiviteler süreklilik göstermektedir.

 Gerek iş gereği, gerekse tatil amaçlı Antalya ziyareti yapacak kişi/kişilerin muhtemelen bir araç ihtiyacı olacak ve bunu Antalya araç kiralama yöntemi ile karşılayacaktır.

 Planlanan Antalya seyahati doğrultusunda makul süre önce sizi Antalya Havalimanı araç kiralama konusu kapsamında rezervesyon yapmanız gerekecektir.

 İşte bu etapta, Antalya araç kiralama talebinizi karşılaması amacı ile Akkor Araç Kiralama’yı arayabilir veya internet sitesi ya da mobil cihazınızla gerekli rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

 Bu durumda, Antalya’da, Antalya Havalimanı Kiralık Araç sorumlularından bir görevli, aracınızı size teslim etmek için sizinle iletişim kuracaktır.

 Kiralık araç ile ilgili tüm işlemler, aktiviteler, Akkor Rent a Car tarafından özenle, memnuniyetiniz doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

 Herhangi bir bilgiye ihtiyacınız olduğunda veya plan dışı bir gelişmenin olması halinde, size her zaman yardımcı olacağız. Böyle durumlarda lütfen bize ulaşın…