Adres Teslim Araç Kiralama

Adres Teslim Araç Kiralama

Adrese Teslim Araç Kiralama

Adrese teslim araç kiralama hizmetleri sayesinde hiç vakit kaybetmeden aracınızı teslim alabilir ve hızlıca seyahatinize başlayabilirsiniz. Akkor Tur’un adrese teslim araç kiralama ve adresten teslim araç kiralama hizmetleri, siz müşterilerimizin taleplerini karşılar nitelikte güvenilir ve kaliteli araç kiralama imkanı sunuyor.

Adrese Teslim Araç Kiralama

Araç kiralama sektöründe öncü hizmetler arasında yer alan adrese teslim araç kiralama sayesinde dilediğiniz noktadan aracınızın teslim işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Akkor Tur’un hizmet kapsamındaki araç teslim alma noktalarına ek olarak kendi belirttiğiniz adrese de teslim tercih edebilirsiniz. Örneğin Ankara’dasınız fakat merkez, havalimanı veya otogar gibi spesifik noktadan araç teslim almak yerine kendi seçtiğiniz bir adresten aracınızı alma imkanınız var.

Adrese Teslim Araç Kiralamada Sözleşme

Nasıl ki araç kiralama ofisinde veya havalimanında sözleşme araç teslim esnasında imzalatılıyor ise seçeceğiniz adrese gelecek araç için de sözleşme o anda imzalanıyor. Tek yön adrese teslim veya çift yöne adres teslim seçeneği tamamen sizin tercihinize bırakılır. Tek yön adres teslim araç kiralama seçeneğinde ya aracınızı teslim alırken ya da aracınızı teslim ederken dilediğiniz noktayı seçebiliyorsunuz. Çift yön adres teslim araç kiralama seçeneğinde de hem aracı teslim alırken hem de teslim ederken yeri kendiniz seçebiliyorsunuz.

Adresten Teslim Araç Kiralama

Nasıl ki adresten araç kiralama seçeneği mevcut, aynı durum adresten araç teslim etme imkanınız da var. Dilediğiniz noktayı seçerek, önceden tarafımıza bildirmeniz kaydı ile aracınızın teslimatını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Adrese teslim ya da adresten teslim araç kiralama olduğu fark etmeksizin, otoban, HGS, köprü vb. durumların kiralama ücretine ek olarak talep edildiğini unutmamanız gerekir. Teslim alış ve teslim ediş noktanızı net bir şekilde kiralama işlemi gerçekleşmeden önce belirttiğiniz sürece hiçbir sorun yaşanmaksızın hizmetten faydalanabilirsiniz.

Ücretlendirme Politikası

Adrese teslim veya adresten teslim araç kiralama hizmetlerinde teslim alınacak ya da teslim edilecek noktanın uzaklık / yakınlık mesafesine göre ücretlendirme değişkenlik gösterir. Dolayısıyla ücretlendirme, tek yön veya çift yöne adres teslim araç kiralama hizmetlerine göre de farklılaşmaktadır. Aracınızı seçtikten sonra tek yön veya çift yön olarak adres teslim araç kiralama hizmetlerini seçerek bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Araç Kiralama Eve Teslim / Evden Teslim Oluyor mu?

Elbette ki aracınızı evinizin önüne kadar getirtebilir, yine aynı şekilde teslim ederken de evinizin adresini seçebilirsiniz. Araç kiralama sözleşmesi de ev adresinizde veya seçtiğiniz herhangi bir noktada gerçekleşebilmektedir. Ankara, Adana, Antalya, Alanya, Antakya, Afyon, Aksaray, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çorum, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Manisa, Mersin, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Muğla, Nevşehir, Ordu, Giresun, Samsun, Trabzon, Uşak ve Zonguldak’ın dilediğiniz noktasında Akkor Tur adrese teslim ve adresten teslim araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Paylaş

PNR