Çankaya Ucuz Araç Kiralama

Çankaya Ucuz Araç Kiralama

Çankaya Ucuz Araç Kiralama

 “Araç kiralamak ne kadar kolaymış!” dedirtecek fırsatlar sayesinde Çankaya ucuz araç kiralama imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ankara’nın merkezi olarak kabul edilen Çankaya’ya yapacağınız tatil veya iş amaçlı seyahatlerinizde çok uygun fiyatlara araç kiralayabilirsiniz. Dilerseniz Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan dilerseniz de Çankaya’nın herhangi bir noktasından aracınızı teslim almanız mümkün.

Araç Kiralamak İçin Neye İhtiyacınız Var?                          

Araç kiralamak için ihtiyacınız olan temel iki şey vardır. Bunlardan biri kredi kartı veya banka kartı iken diğeri de ehliyettir. Bu ikisine sahip olduğunuz sürece Akkor Tur’un Çankaya ucuz araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İşte aracınızı teslim alırken ihtiyacınız olacaklar listesi:

  • Kimlik, kimlik yerine geçen herhangi bir belge veya pasaportunuzu yetkili kişiye göstermeniz gerekir.
  • Geçerli ehliyet (yabancı müşteri ise uluslararası geçerliliği olan ehliyet) gösterilmelidir.
  • Esas sürücünün adına olan kredi kartı veya banka kartından araç depozito ücreti tahsil edilir.
  • Ödeme yaptığınıza dair onay makbuzunuzu teslim almadan araç teslim işlemini gerçekleştirmemelisiniz.

Araç Kiralamak İçin Kaç Yaşında Olmanız Gerekir?

Araç kiralama firmaları için bir genelleme yapacak olursak, aracı kiralayacak kişinin en az 24 en çok da 70 yaşında olması gerekir. 

Başkası İçin Araç Kiralayabilir misiniz?

Tüm gereksinimler karşılandığı takdirde başkası için araç kiralamanız mümkündür. Ancak rezervasyon aşamasında araç kiralayacak kişinin detaylı bilgileri girilmesi gerekir.

Çankaya Ucuz Araç Kiralama İmkanlarından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Global çaptaki araç kiralama firmalardan yerel markalara kadar hemen hemen hepsi bazı dönemlerde erken rezervasyon fırsatları ve birtakım indirimler sunar. Bundan faydalanmak için de tek yapmanız gereken, seyahat döneminize denk gelen kampanyaların takibini yapmak. Çankaya seyahatiniz için bütçenize inanılmaz faydası olacak olan Akkor Tur Çankaya ucuz araç kiralama fırsatları takibini yaptığınız sürece

Araç Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Araç kiralama fiyatları araç büyüklüğü, modeli, markası, vites ve yakıt türü gibi faktörlere göre değişkenlik gösterir. Örneğin tek başına seyahat edecekseniz eğer bagaj kapasitesi ve araç büyüklüğü gibi etmenler sizin için çok önemli olmayabilir ama özellikle birden çok noktaya seyahat edecekseniz yakıt türü büyük önem taşıyabilir. Ailenizle tatile çıkmayı düşünüyorsanız eğer aracın büyüklüğü ve bagaj kapasitesi daha önemli hale gelecektir.

Araç Teslim Alma ve Teslim Etme Noktaları Nasıl Belirlenir?

Yine araç kiralama fiyatlarını doğrudan etkileyen bir başka faktör de araç teslim alma ve teslim etme noktalarıdır. Ankara’nın Çankaya ilçesinde araç kiralamak isteyenler Çankaya merkez ofisi veya Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan aracını teslim alabilir ve teslim edebilir. Bu noktalar dışında kendi istediğiniz bir yer olmasını talep ediyorsanız eğer ekstra ücret istenmesi muhtemeldir

Bütün Ücretler Araç Kiralama Bedeline Dahil mi?

Araç kiralama bedeline dahil olmayan ücretler, talebiniz doğrultusunda farklı bir araç teslim alma ve teslim etme noktası, yakıt, ekstra talepler (navigasyon, bebek koltuğu vb.) olarak sıralanabilir. Ama şunu da belirtmek gerekir ki araç kiralama ücretlerinin tamamına hırsızlık koruması, Hasar Sorumluluk Güvencesi (CDW), havalimanı ücreti ve yol vergileri, yerel vergiler vb. dahildir. Olur da GPS, çocuk koltuğu, araç teslim noktasının sizin tarafından belirlenmesi gibi durumlarda ekstra ücret talep edilir.

 

Paylaş

PNR