Öveçler Araç Kiralama

Öveçler Araç Kiralama

Öveçler Araç Kiralama

Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya sınırları içerisinde yer alan Öveçler, stratejik konumu ile şehrin en merkezi noktalarına yakın bir konumda bulunuyor. Merkez ofisi Öveçler’de yer alan Akkor Tur’un sene boyunca sunduğu uygun araç kiralama fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Özellikle erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirerek Öveçler araç kiralama ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Ankara’ya iş veya tatil amaçlı yapacağınız seyahatlerde hem bütçenizden kar hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak olan araç kiralama hizmetleri kapsamında seyahatinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bilhassa konaklayacağınız yer Çankaya ve çevre ilçelerden birinde ise Akkor Tur’un merkez ofisine giderek sadece dakikalar içerisinde aracınızı teslim alarak, seyahatinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın!

Yıl boyunca düzenlenen erken rezervasyon fırsatları sayesinde olurundan çok daha uygun fiyata aracınızı ayırtarak seyahatinizi planlayabilirsiniz. Öveçler araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak için online mecraları kullanabileceğiniz gibi ofise giderek veya arayarak da rezervasyonunuzu oluşturmanız mümkün.

Ankara seyahatinizden birkaç hafta veya ay öncesinden kiralayacağınız aracı belirlemek ve ön ödemesiz şekilde rezervasyon yaptırmanız mümkün. Seyahat edeceğiniz güne kadar aracınız sizin için ayrılacak; teslim alacağınız gün de ücret ödemeniz ve araç kiralama sözleşmesini imzalamanız sonrasında teslim almanız mümkün hale gelecektir. Seyahat edeceğiniz gün ve Ankara’da konaklayacağınız süre belliyse imkanınız olduğu ilk anda Akkor Tur’un resmi web sitesi üzerinden araç kiralama rezervasyonunuzu tamamlamanızı öneriyoruz. Böylelikle erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak oldukça kolay.

Kiralayacağınız Aracın Tüm Özelliklerini Siz Belirleyin!

Kaç kişi seyahat edeceğiniz, düz vites ya da otomatik vites; benzinli veya dizel araç tercih edeceğinize göre araç kiralama fiyatları da değişkenlik gösterir. Öveçler araç kiralama hizmetleri kapsamında size sunulan araç tipleri arasından bütçenize ve araç kullanım – konfor tercihlerinize göre seçiminizi yaparak hızlı bir şekilde online rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Örneğin, Ankara’da birkaç günden fazla kalacak ve çevre ilçe ya da illere sık sık seyahat edecekseniz eğer dizel – otomatik vites araç tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Aynı şekilde tek kişi veya iki kişi değil de kalabalık bir arkadaş grubu veya ailenizle seyahat edecekseniz eğer büyük model araçlardan birini tercih edebilirsiniz.

Başkent Ankara’nın En Merkezi Noktası: Çankaya – Öveçler

Ankara’ya iş amaçlı seyahat edenlerin ilk tercih ettiği yerlerden biri olan ve genellikle şehir otellerinin konumlandığı Çankaya’nın en merkezi semtlerinden Öveçler’deki Akkor Tur merkez ofisine giderek araç kiralama rezervasyon ve araç teslim alma / teslim etme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Merkez ofiste tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi araç teslim gününe dek olan işlemlerin hepsi online olabileceği gibi araç teslim alma ve teslim etmede de belirttiğiniz adrese hizmet seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Çankaya Öveçler’de olmasanız bile Ankara’nın dilediğiniz noktasına kiraladığınız aracın gelmesini talep edebilirsiniz. Böylelikle Öveçler’e gitmenize gerek kalmaz ve zamandan büyük ölçüde tasarruf etmiş olursunuz. Faydalandığınız Öveçler araç kiralama hizmeti sonrasında aracınızı dilediğiniz noktada teslim edebileceğiniz gibi yine merkez ofiste de teslim etme işlemlerinizi tamamlamanız mümkün.

Çankaya’nın Öveçler Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Akkor Tur merkez ofisinden dilediğiniz desteği alabilir, yaşanabilecek olası sorunlarda ne şekilde davranmanız ve kiminle ya da kimlerle iletişime geçmeniz gerektiği ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Her biri alanında uzman Akkor Tur ekibindeki 7/24 destek alabileceğinizi unutmayın. Araç kiralama öncesinde ve sonrasında; aynı şekilde araç size olduğu süre boyunca Akkor Tur ekibine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Paylaş

PNR