İzmir Araç Kiralama Fiyatları

İzmir Araç Kiralama Fiyatları

İzmir araç kiralama firması olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Başta İzmir ve Ankara olmak üzere araç kiralama alanında çok sayıda ki filomuza sizlere günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak sizlere araç kiralıyoruz.

İzmir havalimanında ki ofisimizden kolaylıkla araç kiralayarak sizlerde araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İzmir araç kiralama firmalarının önde gelen isimlerinden olan Akkortur uzun yıllardır bu alanda çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda olan firmamızda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için gün geçtikçe sizler sayesinde daha çok büyümeye devam ediyoruz.

İzmir araç kiralama işlemi için iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak kolaylıkla son model araçlarımızı kiralayabilirsiniz. İnternet sitemizden randevu alarak istediğiniz tarihler arasında kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir araç kiralama fiyatları konusunda Akkor Rent A Car ailesi olarak müşterilerimize uygun ve bütçe dostu fiyatlandırmalar ile araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Kalitemizden ödün vermeden ilerleme sağlayarak çalışmalarımızı sürdürürken günlük şehir içinde gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz ve şehir dışında gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz için günlük, haftalık, aylık ve uzun dönem filo şeklinde kiralık araçlarımızı hizmetinize sunmaktayız.izmir-rent-a-car

İzmir Kiralık Araba Ne Kadar?

 

İzmir kiralık araba ne kadar sorusunun cevabı, kiralayacağınız süreye göre değişmektedir. Son model araçlarımızla sizlere en uygun fiyatlı ücretleri sunuyoruz. Araç markalarına göre değişkenlik gösteren fiyatlarımızı anasayfamızda bulunan İzmir araç kiralama formundan inceleyebilirsiniz. İstediğiniz tarihler arasında isterseniz alış noktalarımızdan araç kiralayabilir isterseniz de bizimle iletişime geçerek bulunduğumuz konuma aracınızı isteyebilirsiniz.

Günlük araç kiralama fiyatlarımız;

 • Renault Symbol Benzinli Manuel – 368.00₺
 • Renault Symbol Dizel Manuel – 391.00₺
 • Peugeot 301 Dizel Manuel – 391.00₺
 • Renault Clio 5 Benzinli Otomatik – 448.50₺

Daha fazla araç modelimizin günlük kiralama bedelini öğrenmek için sitemizde ki fiyat listesini inceleyebilirsiniz. İsterseniz de iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak istediğiniz aracın günlük, haftalık ve aylık ücret bilgisini alabilirsiniz.

Kiralık araba fiyatları konusunda değerlendirme yaparken belirttiğimiz gibi tercih edeceğiniz araç modeli ve araç kiralama süreniz doğrultusunda fiyatlandırmalar değişkenlik gösterecektir. İzmir kiralık araba konusunda sizlere ihtiyacınıza göre değerlendirerek en uygun düzeyde maliyetler ile bütçe dostu fiyatlar sunmakta ve konforlu bir kiralık araba deneyimi sunmayı hedeflemekteyiz.

En Güvenilir Araç Kiralama Hangisi?

En güvenilir araç kiralama hangisi sorusu müşterilerimizin sorduğu sıkça sorulan sorular arasında bu soruya firma isimlerini tek tek saymak yerine şöyle cevaplayabiliriz. Kurumsal ve sözleşme ile çalışan firmalar güvenilirdir.

Akkortur firmamız ise güvenilir araç kiralama firmaları arasında önde gelen kurumsal bir şirkettir. Müşterilerimizin kiraladığı araçlarımız ve süreç ile ilgili bir sorun yaşanmamıştır. Sizlerde gönül rahatlığı ile istediğiniz aracı istediğiniz süreliğine kiralayabilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Temiz ve sürekli bakımı yapılan araçlarımız ile seyahatlerinizden keyif alacaksınız. Araç kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Araç kiralama hizmeti konusunda bireylerin tercih yaparken ilk olarak önem verdikleri güven konusu son derece önem arz eden bir durumdur. Kaliteyi de beraberinde getiren güven konusunda firmamız Ankara merkezli oluşum göstermekte ve aynı zamanda İzmir’de müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları yürütmektedir. Güler yüzlü ekibimiz ile sizlere güvenli bir araç kiralama hizmeti sunmaktayız.izmir-gunluk-arac-kiralama

İzmir Günlük Araç Kiralama

İzmir araç kiralama hizmetimiz ile sizlere İzmir de rahatça seyahat edebilmenizi ve araba ihtiyacınızı kolaylıkla karşılamanızı sağlıyoruz. İsterseniz günlük olarak araçlarımızı kiralayabileceğiniz gibi haftalık, aylık ve daha uzun süreler araç kiralayabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla kiralayacağınız araçlarımızı isterseniz havalimanı ofislerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sitemizde bulunan araçları bul uygulamamız sayesinde İzmir araç kiralama işlemini gerçekleştireceğiniz tarihler arasında hangi araçları kiralayabileceğinizi ve bu araçların fiyatlarını kolayca öğrenebilirsiniz.

İzmir günlük araç kiralama noktasında Akkor Tur olarak acil olarak gelişen ya da planlı olarak gelişen araç ihtiyaçlarınızda günlük araç kiralama hizmetimizle yardımcı olmaktayız. İhtiyaçlarınıza çözüm olacak ve seyahatlerinizi keyifli bir hale getirecek konforlu araçlarımızı günlük ve daha uzun süreli kapsayacak şekilde siz değerli müşterilerimize uygun ve bütçe dostu fiyatlar ile kiralamaktayız.1 Günlük Araç Kiralanır mı?

Sıkça sorulan sorular arasında olan 1 günlük araç kiralanır mı sorusunu yukarıda belirttiğimiz gibi dilerseniz günlük dilerseniz de daha uzun sürüler kiralayabilirsiniz. Günlük ihtiyacınız için kiralayabileceğiniz araçlarımız ile işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Kiralama işlemini ofislerimizde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük olarak gelişebilen acil ya da planlı araç ihtiyaçlarınızda şehir içinde ya da şehir dışında yapacağınız seyahatleriniz için günlük olarak araç kiralama hizmetimiz ile yardımcı olmaktayız. Son model araçlarımız ile tercih edeceğiniz model kapsamında güler yüzlü ve güvenilir personellerimizle günlük kiralama bedeli ile araç konforunda yolculuklarınızı gerçekleştirmeniz için çalışmalarımızı sürdürerek ilerleme sağlamaktayız.izmir-havalimani-arac-kiralama

Araba Kiralamak için Ne Lazım ?

Araç kiralama işlemini gerçekleştirmek gerekli belgeleri iki şekilde ayırabiliriz. Bireysel ve kurumsal kiralama işlemi için gerekli belgeler aşağıdaki gibidir.

Bireysel Araç Kiralama için Gereken Belgeler

 • Sürücü Belgesi
 • Kimlik Kartı
 • Turistler için pasaport
 • Kimlik belgesi kayıp olan kişiler için geçici kimlik belgesi
 • İkametgah belgesi
 • İmza beyannamesi

Yukarıda ki belgeler araç kiralama için gerekli olan belgelerdir. Araç kiralamadan önce belgelerinizi hazırlayarak kolaylıkla araç kiralayabilirsiniz.

Kurumsal Araç Kiralama için Gerekli Belgeler

Şahıs Şirketleri için Gerekli Belgeler

 • Vergi dairesinden onaylı gelir tablosu ve bilanço raporu
 • Son yıla ait vergi levhanız
 • Son üç ay içinde hazırlanmış olan mizan ve beyannameler
 • Kimlik fotokopisi ile imza

Ticari Şirketler için Gerekli Belgeler

 • Ticari sicil gazetesi
 • Vergi Levhası
 • Son dönemlere ait mizan belgesi veya geçici mizan belgesi
 • Son yıllara ait gelir tablosu ve bilanço
 • Kurum adına araç kiralayacak kişinin kimlik fotokopisi
 • Yönetimin almış oldukları araç kiralama kararı fotokopisi

Araba kiralamak için belirttiğimiz gerekli olan belgeler ile ofisimizde tercih ettiğiniz sürelerde siz değerli müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda araçlarımızı kiralamaktayız. Araç kiralama hizmeti noktasında belirttiğimiz gibi bireysel olarak ya da kurumsal olarak şirketlerinizde kullanım için de araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Talep ettiğiniz süre zarfında günlük ya da daha uzun süreleri kapsayacak şekilde araç kiralama hizmetinden yapılabilmektedir.

Herkes Araç Kiralayabilir mi ?

Son olarak herkes araç kiralayabilir mi sorusuna cevap olarak, gerekli koşulların sağlanması durumlarında herkes araç kiralayabilmektedir. Gerekli koşullar arasında en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmak gerekmektedir. Kiralanacak araçların arasında alt yaş sınırları ise ekonomik araçlarda en az 24 yaşında olmak, orta ve üst sınıf araçlar için 25 yaş ve üzeri olmak ve son olarak büyük araçlar için 28 yaş üzeri olmak gerekmektedir. Sizlerde bu koşulları sağlamak durumunda kolaylıkla araç kiralayabilirsiniz.

Belirttiğimiz koşulların sağlanması durumunda herkes araç kiralayabilir demek mümkün. Araç kiralama konusunda en gerekli olan ehliyet konusunda talep ettiğimiz koşulların sağlanması sizlerin sağlığı açısından gerekli olarak belirtilmektedir. Araç alt yaş sınırları konusunda değişiklik gösteren kiralama koşullarının sağlanması durumunda ofisimizde tercih ettiğiniz araçları sizlere en uygun ve bütçe dostu fiyatlar ile kiralamaktayız.


İzmir araç kiralama hizmeti için tıklayınız.

 

Paylaş

PNR